Krav Maga PoznańSekcje afiliowane Stowarzyszenia Krav Maga Polska

Krav Maga

KRAV MAGA w Poznaniu, w sekcjach afiliowanych przez Stowarzyszenie KRAV MAGA – Polska – jedyną organizację reprezentującą Europejską Federację Krav Maga w naszym kraju, to: bezpieczeństwo, relaks, wypoczynek, skuteczna samoobrona, zajęcia ruchowe z elementami różnych sportów, systemów i sztuk walki, zajęcia uczące, bawiące i pomagające odreagować stres w życiu zawodowym.

Zajęcia KRAV MAGA w naszych sekcjach prowadzone są zarówno dla osób, które nie posiadają wcześniejszych doświadczeń w dziedzinie sportów walki, jak i dla osób zaawansowanych, szukających skuteczności w walce wręcz i samoobronie. Program naszych treningów pozwoli wzmocnić Twoje ciało, poprawić sprawność, sylwetkę oraz nabyć umiejętności przetrwania w sytuacjach kryzysowych. Udział w naszych treningach poprawi Twoje poczucie bezpieczeństwa, pewność siebie i da Ci przyjemność spędzenia czasu z ludźmi pozytywnie zakręconymi. Taka jest KRAV MAGA w naszych sekcjach.
Sprawdź sam przychodząc na pierwsze zajęcia do jednej z naszych grup. Pierwszy trening jest bezpłatny, bez zobowiązań – „nie kupuj kota w worku”.
Więcej o tym czym jest KRAV MAGA przeczytasz na stronie Stowarzyszenia KRAV MAGA – Polska:
www.kravmaga.org.pl