Krav Maga PoznańSekcje afiliowane Stowarzyszenia Krav Maga Polska

Kim jesteśmy?

Poznań to od przeszło piętnastu lat stolica polskiej KRAV MAGA, największy ośrodek prowadzony przez najlepiej wykwalifikowanych instruktorów w naszym kraju.
Liderem ośrodka jest założyciel i prezes Stowarzyszenia KRAV MAGA Polska Włodzimierz KOPEĆ (III Darga / Dan KRAV MAGA, I Dan Judo, mgr Wychowania Fizycznego – kierunek nauczycielski, trener JUDO, Szef Szkolenia Specjalistycznego Jednostki Specjalnej 4026 FORMOZA, obecnie starszy wykładowca w Akademii Wojsk Lądowych – Wrocław w stopniu kmdr por. (ppłk)).
Do elitarnego grona kadry instruktorskiej prowadzącej zajęcia w naszym ośrodku należą jeszcze:

Mariusz ZARZYCKI (II Darga / Dan KRAV MAGA, II Dan Aikido).
Łukasz SZOSZOREK (II Darga / Dan KRAV MAGA, instruktor wojskowy Walki w Bliskim Kontakcie i walki bronią).
Krzysztof GROLEWSKI (I Darga / Dan KRAV MAGA, I Dan Karate).
Tomasz FURMAŃSKI (I Darga / Dan KRAV MAGA, instruktor wojskowy Walki w Bliskim Kontakcie i walki bronią)

Więcej o naszej kadrze, kwalifikacjach i osiągnięciach możesz się dowiedzieć w zakładce instruktorzy oraz na stronie www.kravmaga.org.pl

Taki zespół gwarantuje: profesjonalizm i wiedzę o KRAV MAGA z najwyższej półki, reprezentujemy w naszym mieście największą federację KRAV MAGA na Świecie – Europejską Federację KRAV MAGA. Gwarantujemy najwyższy poziom zajęć, możliwość rozwoju i realizacji swoich pasji pod opieką organizacji, która jako pierwsza wprowadziła KRAV MAGA do Polski, Poznania – WLKP i innych miast naszego kraju. Program naszych zajęć jest odzwierciedleniem potrzeb skierowanych na bezpieczeństwo, prawidłowy rozwój psychiczny i fizyczny w każdym wieku, wypoczynek/ relaks. Od 20 lat nieprzerwanie prowadzimy zajęcia w Poznaniu. Dziś osoby, które zaczynały z nami treningi w latach dziewięćdziesiątych przyprowadzają do nas swoje dzieci. Jako ośrodek, jesteśmy prekursorami KRAV MAGA KIDS w Polsce.